Když milujete šití a toužíte si něčím ozvláštnit obydlí patrně se stane látka s motivem hvězdy tou hlavní volbou, a to nemusí být nutně předvánoční období. Tento vzor využijeme celoročně. Motiv hvězdy se hodí nejen na šití bytových doplňků jako jsou povlaky na polštáře, ubrusy nebo závěsy ale úžasné na tom je, že se dá využít pro šití šátků, hraček, kalhot, sukní, kapesníků, kabelek. Stačí zvolit ten správný barevný podklad. Můžete vybírat od bílé, přes žlutou až k černé.
Nemusíte ani propadnout kouzlu patchworku, a přesto můžete plně využít látku s motivem hvězdy do posledního zbytečku.

látka s hvězdami

Když vystřihnete kousek látky můžete z něj později vytvořit originální kapsičku.

Můžete také vyrobit zajímavou aplikaci na kalhoty nebo sukni. Stačí jen když vystřihnete kus látky do tvaru kolečka, domečku, čtverce nebo třeba kytky a začistíte entlovacím stehnem okraje. Následně přišijete na jiný kousek oděvu. Můžete taky využít speciální materiál podobný látce, zvaný vlizelín, který by měl být pro tyto účely oboustranně zažehlitelný a tím pak aplikaci nejen vyztužíte ale současně i přilepíte pomocí žehličky na vybranou část oděvu.

Doba kdy nám v každém větším obchodě dali igelitovou tašku zdarma je pryč. Není proto divu, že igelitové tašky lidé začali hojně nahrazovat těmi látkovými což je i víc než rozumné, protože ty vydrží mnohonásobně déle. Je to tedy skvělá příležitost, kdy můžeme zazářit originální doma ušitou taškou. Navíc hvězdičky ve správném odstínu se hodí k mužům, ženám i dětem.

hvězdná látka

Často nám výběr látky zabere mnoho času, protože přemýšlíme, který odstín zvolit. Neutrálními nenápadnými tóny nic nezkazíme, když jde o bytové doplňky. Děti zase milují zpravidla výrazné barvy, což je dobré i kvůli bezpečnosti. Vzory látky můžeme kombinovat s jinými a užívat si samotný proces tvoření něčeho nového.

Next Post

Na jakém principu pracují zářivky

St Bře 14 , 2018
Když milujete šití a toužíte si něčím ozvláštnit obydlí patrně se stane látka s motivem hvězdy tou hlavní volbou, a to nemusí být nutně předvánoční […]